Dobro došli na web stranicu Kinološkog Društva Vršac

CACIB Vršac 2017

Datum izložbe 26 mart 2017 godine.
Izložba se održava kod gradskog jezera sa početkom u 10:00h.

Sudijska lista

  1. Ratibor Cekić I, V FCI
  2. Dejan Gujančić II FCI, rotvailer, doberman, nemačke boxer
  3. Milovan Mrdak II FCI, argentinski pas, srednjeazijski ovčar, kavkazac, šarplaninac
  4. Emil Munćan II FCI, cane corso, šnauceri, pinčeri
  5. Nenad Marić III FCI
  6. Žika Mitrović IV, VI, VII FCI
  7. Savo Vujović CG VIII FCI
  8. Tijana Konrad IX, X FCI

Rok za prijem prijava je 23 mart 2017, do 14:00


CACIB Vršac 2016

Datum izložbe 27 mart 2016 godine.
Izložba se održava kod gradskog jezera.

Sudijska lista

  1. Peter Firic – I, deo II FCI grupe
  2. Ljubiša Nikolić - II FCI, kane korso, argentinski pas, nemačke doge
  3. Ratibor Cekić – II FCI - doberman, rotvajler, šnauceri, pinčeri
  4. Predrag Gvozdenović – II FCI, kavkaski ovčar, srednjeazijski ovčar, šarplaninac
  5. Damir Markov - III FCI grupa
  6. Zoran Ćurčić – IV, V, VI, ostatak I – X FCI grupe
  7. Nebojša Surbatović – VII, VIII, ostatak I-IX FCI grupe
  8. Nenad Marić – IX, X FCI

Rok za prijem prijava je 23 mart 2016, do 24:00


CACIB Vršac 2015

Datum izložbe 29 mart 2015 godine.
Izložba se održava kod gradskog jezera.

Sudijska lista

  1. Slavoljub Andrić – I FCI, deo II
  2. Polina Simić – II FCI- kavkaski ovčar, srednjeazijski ovčar, crni terijer, njufaundlandski pas, bernski planinski pas, bernandinac
  3. Nebojša Nedeljković – II FCI, doberman, rotvajler, buldog, pinčeri
  4. Ratibor Cekić – II FCI - šarplaninac, kane korso, argentinski pas, ostatak I-X FCI
  5. Nenad Marić – III, X FCI
  6. Siniša Sančanin – IV, VI, VIII FCI
  7. Vladimir Žižakov – V FCI
  8. Joksić Mića – nemački bokser, VII FCI
  9. Tijana Konrad – IX FCI

Rok za prijem prijava je 25 mart 2015, do 24:00


CACIB Vršac 2014

Datum izložbe 30 mart 2014 godine.
Izložba se održava kod gradskog jezera.

Sudijska lista

  1. Peter Firic – I FCI, rotvajler
  2. Dr Predrag Žikic – II FCI, doberman, kane korso, šar pei, bernski planinski pas, crni terijer, šnauceri, pinčeri
  3. Vesna Bojović – II FCI, šarplaninac, kavkaski ovčar, srednjeazijski ovčar, bordoška doga, njufaundlandski pas
  4. Predrag Gvozdenović – II FCI, argentinski pas, nemački bokser, buldog, bul mastif
  5. Živorad Lilin – III, IV FCI
  6. Zoran Ćurčić – V, VI, ostatak I – X FCI
  7. Vladimir Žižakov – VII FCI, ostatak II, III FCI,
  8. Tijana Konrad – VIII, X FCI
  9. Marija Radovanović Munćan – IX FCI

Dežurni sudija na dan izložbe je Nenad Marić


CACIB Vršac 2013

Datum izložbe 31 mart 2013 godine.
Izložba se održava kod gradskog jezera.

Sudijska lista

  1. Kamen Litov (BG) – I,IV fci grupa
  2. Ratibor Cekic – II Fci grupa, Rotwailer, doberman,cane corso
  3. Dr Predrag Žikic – II fci gr. Šarplaninac,Kavkaski Ovcar, SAO .
  4. Predrag Gvozdenovic II fci grupa
  5. Curcic Zoran – III, VI fci grupa
  6. Nenad Maric – V,X,deo VIII fci grupe
  7. Žika Mitrovic – VII, deo III fci grupe
  8. Kate Crozbie Black (GB) – VIII fci grupa - neće suditi zbog zdravstvenog stanje - umesto nje sudiće Bart Van Maren (Holland)
  9. Marija Radovanovic - IX fci grupa

CACIB Vršac 2012

Datum izložbe 1 April 2012 godine.

Sudijska lista

  1. Savičić Nebojša – I,V fci gr.
  2. Konrad Tijana – II fci gr. Šnauceri, Pinčeri, Šar-pei, Buldog.
    zbog zdravstvenog stanja Tijane Konrad zameniće je Nenad Marić
  3. Predrag Gvozdenović – II fci gr. Šarplaninac,Kavkaski Ovčar, SAO .
  4. Žižakov Vladimir – II fci gr. Rotwailer, Doberman, Cane Corso, Argentinski pas, Crni terijer.
  5. Ćurčić Zoran – III, IV ,VI fci gr.
  6. Joksić Mica – VII, deo II fci gr.
  7. Kitanović Saša – VIII fci gr.
  8. Šančanin Siniša – IX,X fci gr.

CACIB Vršac 2011

Datum izložbe 10 April 2011 godine.
Izložba se održava kod gradskog jezera.

Rok za prijem prijava produžen je do 5 aprila

Sudijska lista

  1. Ratibor Cekic – FCI 1, Šarplaninac
  2. Orietta Zilli – ITA. – Nemački bokser
  3. Predag Gvozdenović – FCI 2, Kavkaski ovčar, Srednjeazijski ovčar
  4. Petru Munteanu – ROM.– Rotvajler, Doberman, Cane Corso , ostatak 1–10 FCI grupe
  5. Zoran Ćurčić – FCI 3, ostatak 1–10 FCI grupe
  6. Dragan Janjić – FCI 4, FCI 6, ostatak 1–10 FCI grupe
  7. Mijodrag Vreteničić – MNE. – FCI 5, ostatak 1–10 FCI grupe
  8. Danijela Radu – Rom. – FCI 7 grupa
  9. Duško Piljević - svi Španijeli i Labrador Retriveri
  10. Milan Milanović – Zlatni retriver
  11. Kari Jarvinen – Fin. – Nemački lovački terijer, FCI 9, ostatak 1–10 FCI grupe 
  12. Dušan Paunović– FCI 10, deo 2, 8, 9 FCI gruper

CACIB Vršac 2010

Kompletni rezultati sa CACIB VRŠAC 2010 »

Sudijska lista

  1. Nebojša Savičic - FCI 1, nemački bokser
  2. Predrag Gvozdenović - šarplaninac, argentinski pas, ostatak FCI 2 grupe
  3. Vladimir Žižakov - rotvajler, doberman, ostatak FCI 1 & FCI 2
  4. Vesna Bojavić-Škipić - kavkaski ovčar, srednjeazijski ovčar, crni terijer, kane korso, bernski planinski pas
  5. Ivan Vasiljević - FCI 3, osim NLTa
  6. Zoran Ćurčić - FCI 4, FCI 6, svi španijeli
  7. Nenad Marić - FCI 5, FCI 10, ostatak FCI 2 grupe i FCI 3 grupe
  8. Dragan Janjić - FCI 7, NLT, ostatak svih FCI grupa
  9. Božanić Djordje - deo FCI 7, labrador retriver
  10. Nenad Davidović - zlatni retriver, ostatak svih FCI grupa
  11. Tijana Konrad - FCI 9, ostatak FCI 2 grupe

Najlepši pas izložbe

  1. Engleski seter - Cerpico Le Foyer Du Setter, vl. Vlatko Stanojevic, odg. "Brestovacka Eli"
  2. Srednja crna pudla - Jasenak Money Maker, vl. Stefan Dimitrijevic
  3. Sibirski haski - Karnovanda's Artic Spirit, vl. Sanja i Miodrag Vretenicic

Kompletni rezultati sa CACIB VRŠAC 2010 »