Manifestacije

CAC VRŠAC 2006

Best In Show

CAC VRŠAC 2006 - Best In Show
  1. Zlatni Retriver - FAUST OD VIMINACIJUMA, Toškić Aleksandar
  2. Francuski Buldog - JAMES BOND DE ROYAL LASZATTI, Negrojević Miodrag
  3. Nemački Bokser - MEGAN V.D. BURG SINGIDUNUM, Vesna i Zoran Ćurčić

Junior BIS

CAC VRŠAC 2006 - Junior BIS
  1. Nemački Oštrodlaki Ptičar - MEDA VON DER TAKIC, Radosavljević Zlatibor
  2. Nemački Ovčar – RAF, Željko Patriško
  3. Patuljasti Špic (Beli) – ALISA, Zvijer Nataša

Najlepši par

CAC VRŠAC 2006 - Najlepši par
  1. Epanjol Breton, Odgajivačnica DEL CUORE GRANDE
  2. Jazavičar Kratkodlaki, vl. Stevan Kiš
  3. Šetlandski Ovčar, vl. Maja Šparovec & Mali Zmaj

Najlepša odgajivačka grupa

CAC VRŠAC 2006 - Najlepša odgajivačka grupa
  1. Epanjol Breton, Odgajivačnica DEL CUORE GRANDE
  2. Rotvajler, Odgajivačnica KELEMEN

FCI 1

CAC VRŠAC 2006 - FCI 1
  1. Nemački Ovčar – RAF, Šeljko Patriško
  2. Šetlandski Ovčar - BELINDA MALI ZMAJ, Maja Šparovec & Mali Zmaj
  3. Belgijski Ovčar Malinoa - NERA OF SANY DAYS, Sunčica Lazić

FCI 2

CAC VRŠAC 2006 - FCI 2
  1. Nemački Bokser - MEGAN V.D. BURG SINGIDUNUM, Vesna i Zoran Čurčić
  2. Patuljasti Pinč – NIKE, Zvijer Nataša
  3. Bernardinac - KERTESI BARSONI IVON, Besu Stefan

FCI 3

CAC VRŠAC 2006 - FCI 3
  1. Nemački Lovni Terijer - SOK SA SIRIJUSA, Tata Slobodan
  2. Američki Stafordski Terijer – SIDNEY, Jovica Živković
  3. Fox Terijer Oštrodlaki – MORIS, Opačić Ivana

FCI 4

CAC VRŠAC 2006 - FCI 4
  1. Jazavičar Dugodlaki - KRAGUJEVACKI AS RAUDI, Markovic Mirko
  2. Jazavičar Kratkodlaki – BETI, Stevan Kiš
  3. Jazavičar Oštrodlaki - PALIC SPARTI EDA, Marija i Saša Kostić

FCI 5

CAC VRŠAC 2006 - FCI 5
  1. Patuljasti Špic (Vučje Siv) - SPITZ SOLIT VUKKOCSKA, Zvijer Nataša
  2. Aljaski Malamut – NUR, Ambrus Mihailo
  3. Sibirski Haski - DAYLIGHT SIBERIAN LADY OF HYDRARGIUM, Maja Golob

FCI 6

CAC VRŠAC 2006 - FCI 6
  1. Bigl – SPARK, Jelena Djuričin
  2. Baset – BEATRIS, Kezić Damir

FCI 7

CAC VRŠAC 2006 - FCI 7
  1. Epanjol Breton - MAGNUM DEL CUORE GRANDE, Joksić Micic
  2. Nemački Oštrodlaki Ptičar - MEDA VON DER TAKIC, Radosavljević Zlatibor
  3. Engleski Seter – PRAJS, Djordje Božanić

FCI 8

CAC VRŠAC 2006 - FCI 8
  1. Zlatni Retriver - FAUST OD VIMINACIJUMA, Toškić Aleksandar
  2. Labrador Retriver – BELADONA, Gavrilović Sava
  3. Engleski Špringel Španijel – AMOR, Stepanović Momčilo

FCI 9

CAC VRŠAC 2006 - FCI 9
  1. Francuski Buldog - JAMES BOND DE ROYAL LASZATTI, Negrojević Miodrag
  2. Pudla Srednja (Crna) - MONEME DEMON AMOURE DEA WEDE JAMAIS VUE, Ilić Ristić
  3. Ši-Cu – SALVATORE, Božić Zoran

FCI 10

nije bilo prijava

SVI POBEDNICI PO RASAMA:

FCI 1

  1. Belgijski Ovčar Malinoa - NERA OF SANY DAYS, Sunčica Lazić
  2. Belgijski Ovčar Tervueren – BEN, Dakić Borislav
  3. Belgijski Ovčar Grenendal - DIAMONDS ARE FOR EVER SANY DAYS, Sunčica Lazić
  4. Nemački Ovčar – RAF, Željko Patrisko
  5. Šetlandski Ovčar - BELINDA MALI ZMAJ, Maja Šparovec & Mali Zmaj
  6. Škotski Ovčar – VUCKO, Opačić Zvonimir

FCI 2

  1. Doberman - RONI, Gorana Ilić
  2. Patuljasti Pinč – NIKE, Zvijer Nataša
  3. Veliki Šnaucer - GENTLY BORN EXPECT THE BEST, Marjan Nikolovski
  4. Srednji Šnaucer - BBY THE BEARDED OF NEDELJKOV, Dušan Živkov
  5. Patuljasti Šnaucer - LITTLE ONE, Silvija Fižesan
  6. Nemački Bokser - MEGAN V.D. BURG SINGIDUNUM, Vesna i Zoran Curčić
  7. Rotvajler - VICO OD DRAGICEVICA, Vujinović Predrag
  8. Crni Ruski Terijer – KORDOBA, Opačić Ivana
  9. Bernardinac - KERTESI BARSONI IVON, Besu Stefan
  10. Cane Corso - LOTAR CUSTODI NOS, Crnojakić Ljubomir
  11. Kavkaski Ovčar – LEO, Borković Boban
  12. Šar Pei - SHADOW OF BEAUTY OD KUCER, odg. Od Kučer
  13. Bordoška Doga - JULES WINFILD CARNIVORUS, Abramović Siniša
  14. Argentinska Doga - ANKA-BIANKA, Stefanović Milena

FCI 3

  1. Erdel Terijer - WIELKI SZU KEMENTARI, Sandra Popović
  2. Nemački Lovni Terijer - SOK SA SIRIJUSA, Tata Slobodan
  3. Američki Stafordski Terijer – SIDNEY, Jovica Živković
  4. Fox Terijer Oštrodlaki – MORIS, Opačić Ivana

FCI 4

  1. Jazavičar Kratkodlaki – BETI, Stevan Kiš
  2. Jazavičar Dugodlaki - KRAGUJEVACKI AS RAUDI, Marković Mirko
  3. Jazavičar Oštrodlaki - PALIC SPARTI EDA, Marija i Saša Kostić
  4. Jazavičar Kuničar Dugodlaki, KRAGUJEVACKI AS ABA, Marković Mirko
  5. Patuljasti Jazavičar Dugodlaki - OVER THE TOP DELA, Marković Mirko

FCI 5

  1. Samojed – ASTRA, Nada Petrović
  2. Aljaski Malamut – NUR, Ambrus Mihailo
  3. Sibirski Haski - DAYLIGHT SIBERIAN LADY OF HYDRARGIUM, Maja Golob
  4. Akita – ZINA, Biljana Marić
  5. Patuljasti Špic (Vučje Siv) - SPITZ SOLIT VUKKOCSKA, Zvijer Nataša
  6. Patuljasti Špic (Beli) – ALISA, Zvijer Nataša

FCI 6

  1. Baset – BEATRIS, Kezić Damir
  2. Bigl – SPARK, Jelena Djuričin

FCI 7

  1. Nemački Kratkodlaki Ptičar - ALKA OD LAZINA, Lazin Živa
  2. Nemački Oštrodlaki Ptičar - MEDA VON DER TAKIC, Radosavljević Zlatibor
  3. Engleski Seter – PRAJS, Djordje Bozanić
  4. Epanjol Breton - MAGNUM DEL CUORE GRANDE, Joksić Mića
  5. Poenter – KLIF, Djurić Branislav
  6. Irski Seter – BEN, Djordjević Ana

FCI 8

  1. Labrador Retriver – BELADONA, Gavrilović Sava
  2. Zlatni Retriver - FAUST OD VIMINACIJUMA, Toškić Aleksandar
  3. Engleski Špringel Španijel – AMOR, Stepanović Momčilo

FCI 9

  1. Pudla Toj (Bela) - MIRADEL CAMILLA, Sanja Sedlar
  2. Pudla Srednja (Crna) - MONEME DEMON AMOURE DEA WEDE JAMAIS VUE, Ilić Ristiđ
  3. Velika Bela Pudla - PRISCO WHITE ENVISAN, Djurić Tijana
  4. Ši-Cu – SALVATORE, Božić Zoran
  5. Pekinezer - PRINCE KORMESSE ASTARTE GOLD, Vasiljević Predrag
  6. Francuski Buldog - JAMES BOND DE ROYAL LASZATTI, Negrojević Miodrag
  7. Mops - BRUCE LEE, Sonja Mazmanitis

FCI 10

nije bilo prijava