Manifestacije

CACIB VRŠAC 2008

Rezultati i fotografije:
Dog Shows Results with Photo Gallerys, Dog and Breeder Presentations, Breeder Links, Dog Breeds - It's all about dogs

Best in Show

CACIB  2008
  1. Kane Korso - Timoniere Marlo, vl. Blažić Branko
  2. Engleski koker španijel - Int Ch Gallinagos Loosing My Religion, vl. Piljević Duško
  3. AST - Rambo King of Ring’s, vl. Paligorić Bratislav

Junior Best in Show

CACIB  2008 - Junior Best in Show
  1. Engleski koker španijel - Gallinagos Smooth Operator, vl. Gallinagos Kennel
  2. Epanjol breton - Zoro del Cuore Grande, vl. Joksić Mića
  3. AST - Apach King of Ring’s, vl. Borozan Darko

BIS Najmlađi pas

CACIB  2008 - Najmlađi pas
  1. Aljaski Malamut - Antarctic Explorer Glim Village, vl. Covasa Adriana
  2. AST - Shadow Long Stap, vl. Odg. Shadow
  3. Doberman - Barbwire di Altobello, vl. Milošević Vera I Goran

BIS Domaće rase

CACIB  2008 - BIS Domaće rase
  1. Šarplaninac - Mister Blejd Grand Bechkerek of Laza, vl. Zoran Cvetkov
  2. Srpski pastirski pas - Mica, vl. Đurđević Dragan
  3. Srpski gonič - Mica, vl. Grujić Stevica

BIS Veterani

CACIB  2008 - BIS Veterani
  1. Engleski koker španijel - Gallinagos Classy Baby, vl. Odg. Gallinagos
  2. Jazavičar kratkodlaki - Bjanka Tackel Land, vl. Brajkov Branislava
  3. Toj pudla - Osmanthus Kashaia-N, vl. Đorđević Olivera

BIS Parovi

CACIB  2008 - BIS Parovi
  1. Škotski ovčar dugodlaki - Monsolana Sunstar & CH Monsolana Sunmiss at Dallinaire
  2. Zlatni retriver - Swanavly Nordic Seal & Alfa Silkstyle
  3. Bernski planinski pas - Atos Donelini & Arwen Donelini

BIS Odgajivačke grupe

CACIB  2008 - BIS Odgajivačke grupe
  1. Jazavičar kratkodlaki, vl. Odg. Dachs Mania
  2. Zlatni retriver, vl. Odg. Of Blondy Tisa
  3. Škotski ovčar, vl. Odg. Monsolana

Junior FCI 1

CACIB  2008 - Junior FCI 1
  1. Škotski ovčar dugodlaki - Monsolana Sunstar, vl. Vučelić Dragana
  2. Šetlandski ovšar - Delizia Armonia di Colori, vl. Zorica Dragić
  3. Češkoslovački vučji pas - Julie von Konigs Terry, vl. Fock Rodica

Junior FCI 2

CACIB  2008 - Junior FCI 2
  1. Cane Corso - Diva Sangue Magnifica, vl. Odg. Sangue Magnifica
  2. Šarplaninac - Sultan Caninus Alba ex Žikić, vl. Odg. Caninus Alba ex Žikić
  3. Patuljasti šnaucer crno srebrni - Emina Miniature Schnauzer, vl. Fizešan Silvija

Junior FCI 3

CACIB  2008 - Junior FCI 3 CACIB  2008 - Junior FCI 3
  1. AST - Apach King of Ring’s, vl. Borozan Darko
  2. Stafordski bul terijer - Slug-a-Bed Dream Lover, vl. Kiss Ibolya
  3. Jorkšir Terijer - Eliza, vl. Krstevski Nada

Junior FCI 4

CACIB  2008 - Junior FCI 4 CACIB  2008 - Junior FCI 4
  1. Jazavičar kratkodlaki - Monti od Beljina, vl. Beljin Dragomir
  2. Jazavičar kunićar oštrodlaki - Nice One From Vitoraz, vl Ian Finney
  3. Jazavičar patuljasti dugodlaki - Beti Litli Maetoso, vl. Marković Mirko

Junior FCI 5

CACIB  2008 - Junior FCI 5 CACIB  2008 - Junior FCI 5
  1. Akita - Akiniro, vl. Ratković Nebojša
  2. Sibirski haski - Ramzes, vl. Popović Melita

Junior FCI 6

CACIB  2008 - Junior FCI 6
  1. Posavski gonič - Brzi, vl. Radonjić Zoran
  2. Alpski brak jazavičar - Bobi, vl. Gavrilović Duško
  3. Baset - Ikar, vl. Vukadinović Uroš

Junior FCI 7

CACIB  2008 - Junior FCI 7
  1. Epanjol breton - Zoro del Cuore Grande, vl. Joksić Mića
  2. Nemački oštrodlaki ptičar - Brka, vl. Tašić Srećko
  3. NKD - Bina, vl. Pelesić Sava

Junior FCI 8

CACIB  2008 - Junior FCI 8
  1. Engleski koker španijel - Gallinagos Smooth Operator, vl. Gallinagos Kennel
  2. Zlatni retriver - Amadeus Soul Charisma, vl. Gligor Antonius
  3. Labrador retriver - Coffee Ice Cream by Retrievers of River Street, vl. Đorđević A.

Junior FCI 9

CACIB  2008 - Junior FCI 9
  1. Maltezer - Cinecitta Scooby Doo, vl. Sabo Marija
  2. Mops - Martin of Wanaby Bay, vl. Strajhić Milutin
  3. Francuski bulldog - Saskia de Rozal Laszatti, vl. Maksimović Zoran

Junior FCI 10

CACIB  2008 - Junior FCI 10
  1. Ruski Hrt - Dober Kopp Apacs, vl. Trajković Drag

FCI 1

CACIB  2008 - FCI 1

Sudija: Savičić Nebojša

  1. Škotski ovčar dugodlaki - Monsolana Sunstar, vl. Vučelić Dragana
  2. Nemački ovčar - Beny vom Haus Alfabo, vl. Beljin Bobana
  3. Australijski ovčar - Athene Fekete Domino, vl. Pal Paroci

FCI 2

CACIB  2008 - FCI 2

Sudija: Olga Serica, MOL

  1. Kane Korso - Timoniere Marlo, vl. Blažić Branko
  2. Patuljasti šnaucer - Best of Dominon Tai Pei, vl. Popović Dubravka
  3. Srednje azijski ovčar - Rohnet, vl. Simić Polina

FCI 3

CACIB  2008 - FCI 3 CACIB  2008 - FCI 3

Sudija: Zoran Ćurčić

  1. AST - Rambo King of Ring’s, vl. Paligorić Bratislav
  2. Zapadno škotski beli ovčar - Up To Date Du Moulin De Mac Gragor, vl. Kryszak Agnieszka
  3. Jorkšir terijer - Camparis Bombadiar, vl. Sautina L.A.

FCI 4

CACIB  2008 - FCI 4

Sudija: Francesco Cochetti, ITA

  1. Jazavičar kratkodlaki - Franz Dachs Mania, vl. Brajkov Branislava
  2. Jazavičar kunićar oštrodlaki - Nice One From Vitoraz, vl Ian Finney
  3. Jazavičar patuljasti kratkodlaki - CH Rosan Hill Shaded Strands, vl. Kalacak & Jandras & Mandir

FCI 5

CACIB  2008 - FCI 5 CACIB  2008 - FCI 5

Sudija: Denis Kuzelj, SLO

  1. Sibirski haski - Sky Star of Hasaki Team, vl. Makević Mirjana
  2. Nemački mali špic nove boje - Larson od Budisave, vl. Balaž Laura
  3. Samojed - Nox-Poli Lucky Lady, vl. Necić Sladjana

FCI 6

CACIB  2008 - FCI 6

Sudija: Miodrag Vreteničić, MNE

  1. Dalmatinac - Verona Dream Dalmatiner, vl. Dević Nenad
  2. Rodežijski ridžbek - Ridgeback’s Hiari Abayomi, vl. Kralik Marian
  3. Baset - Rolls Royce of Riverside, vl. Žikić & Ružić

FCI 7

CACIB  2008 - FCI 7

Sudija: Dragan Janić

  1. Engleski seter - Naissett’s Moon Mystery, vl. Marković Zorana
  2. Irski seter - Artur My Irish Victor, vl. Savić Duško
  3. Epanjol Breton - Rubi, vl. Zlatanović Mile

FCI 8

CACIB  2008 - FCI 8

Sudija: Rui Oliveira, POR

  1. Engleski koker španijel - Int Ch Gallinagos Loosing My Religion, vl. Piljević Duško
  2. Zlatni retriver - Xanthos Hansard, vl. Gligor Antonius
  3. Romanjolski pas za vodu - Kan Trace Carlotta, vl. Kalacak & Jandras & Mandir

FCI 9

CACIB  2008 - FCI 9

Sudija: Francesco Cochetti, ITA

  1. Pudla srednja - Jasenak Backstage, vl. Vasiljević Dragana I Ivan
  2. Ši Cu - Ragstol Nautilus, vl. Sautina L.A.
  3. Maltezer - Cinecitta Scooby Doo, vl. Sabo Marija

FCI 10

CACIB  2008 - FCI 10 CACIB  2008 - FCI 10

Sudija: Aleksej Belkin, RUS

  1. Irski vučji hrt - CH Wigly Wagly’s Davinci, vl. Ian Finney
  2. Škotski jelenji hrt - WWJ Xany von Schloss Neuschwanstein, vl. Vigh Tibor
  3. Ruski Hrt - Dober Kopp Apacs, vl. Trajković Dragan