Manifestacije

CACIB VRŠAC 2010

Rezultati:

» FREE Dog Ads
» Dog Show Results
» Dog Breeder Links
» Dog Presentations
» Dog Photos
www.tkdogs.com - Dog, dog breeds, dog shows, dog presentations, dog ads

Najlepši pas izložbe

CACIB  2010 - Najlepši pas izložbe CACIB  2010 - Najlepši pas izložbe
  1. Engleski seter - Cerpico Le Foyer Du Setter, vl. Vlatko Stanojevic, odg. "Brestovacka Eli"
  2. Srednja crna pudla - Jasenak Money Maker, vl. Stefan Dimitrijevic
  3. Sibirski haski - Karnovanda's Artic Spirit, vl. Sanja i Miodrag Vretenicic

Najbolji mladi vodič

CACIB  2010 - Najbolji mladi vodič
  1. Lalinda Katik sa Velikom belom pudlom
  2. Minja Feruh sa Apriko pudlom
  3. Nemanja Leksa sa Nemackim ovcarom

Bebe od 3 do 6 meseci

CACIB  2010 - Bebe od 3 do 6 meseci
  1. Cau cau - Kala od Su-Ringa, vl. Nemanja Gajic
  2. Srednja bela pudla - Jasenak Sever, vl. Tamara Krpesic
  3. Sibirski haski - Caddy Winds From The North, vl. Milan Tomljenovic

Najmlađi od 6 do 9 meseci

CACIB  2010 - Najmlađi od 6 do 9 meseci
  1. Kovrdzavi bison - Benny, vl. Bogdan Carapic
  2. Zlatni retriver - Murphy, vl. Tatjana Ciric
  3. Mastif - Mastifhill Chris Dizzy Success, vl. Milos Vlajkov

Parovi

CACIB  2010 - Parovi
  1. Si cu, vl. Danica Dubajic
  2. Sarplaninci, vl. Nenad Stojmenovic, odg."Od Piksija"
  3. Jorksir terijeri, vl. Katarina Krausova

Odgajivačke grupe

CACIB  2010 - Odgajivačke grupe
  1. Sarplaninci, vl. Nenad Stojmenovic, odg."Od Piksija"
  2. Jorksir terijeri, vl. Katarina Krausova
  3. Patoljasti crno srebrni snauceri, vl. Silvija Fizesan

Domaće rase

CACIB  2010 - Domaće rase
  1. Sarplaninac - Zef od Piksija, vl. Nenad Stojmenovic, odg."Od Piksija"
  2. Srpski gonic - Beki, vl. Bogdan Jovetic

Junior BIS

CACIB  2010 - Junior BIS
  1. Engleski koker spanijel - Sorcery's Dreams Come True, vl. Savo Vujovic
  2. Si cu - Imizai Von Heyd Park, vl. Goran Jovanovic, Markovic
  3. Americki stafordski terijer - Black Bandido Go Long Step, vl. Darko Zivanovic, odg."Long Step"

FCI I

  1. Skotski ovcar - Camanna Cast A Shadow, vl. Dragana Vucelic, odg."Dallinaire"

FCI II

  1. Patoljasti crni snaucer - Black Masterpiece Cobra, vl. S.Radosavljevic i K. Voletic

FCI III

  1. Americki stafordski terijer - Black Bandido Go Long Step, vl. Darko Zivanovic, odg."Long Step"

FCI IV

  1. Kratkodlaki jazavicar - Adonis od Beljina, vl. Dragan Jovanov

FCI V

  1. Sibirski haski - Icily's Troly Yours, vl. Sanja i Miodrag Vretenicic

FCI VI

  1. Dalmatinac - Mediolanum Orthodox Celt, vl. Nenad Devic, odg."Mediolanum"

FCI VII

  1. Nemacki kratkodlaki pticar - Erik iz Doline Baira, vl. Ilija Vlaisavljevic

FCI VIII

  1. Engleski koker spanijel - Sorcery's Dreams Come True, vl. Savo Vujovic

FCI IX

  1. Si cu - Imizai Von Heyd Park, vl. Goran Jovanovic, Markovic

FCI X

  1. nije bilo predstavnika

Zreli BIS

FCI I

CACIB  2010 - FCI I
  1. Malinoa - Abraxas V. Cobra, vl. S.Radosavljevic i K. Voletic
  2. Skotski ovcar - Camanna Cast A Shadow, vl. Dragana Vucelic, odg."Dallinaire"
  3. Ceskoslovacki vuciji pas - Vanilla od Uhoste, vl. Ion Valcovici

FCI II

CACIB  2010 - FCI II
  1. Nemacki bokser - Hercz Von Mitke, vl. Marko Prorocic
  2. Crni terijer - Malahovskaja Blagodat, vl. Galina Jasenko
  3. Bol mastif - Toro Diavolo Valgrind Golden Uelsi, vl. Milos Milosavljevic

FCI III

CACIB  2010 - FCI III
  1. Jorksir terijer - Choppard Amaretto Twist, vl. Katarina Krausova
  2. Bol terijer - Brut, vl. Dijana Mihajlovic
  3. Nemacki lovni terijer - Olla Von Kleinem Fluss, vl. Ljubomir Lukic

FCI IV

CACIB  2010 - FCI IV
  1. Kratkodlaki jazavicar - Megi od Beljina, vl. Dragomir Beljin
  2. Ostrodlaki jazavicar - Soltanic Medni iz Panceva, vl. Ivan Ivanic
  3. Kratkodlaki jazavicar patoljasti - Barbie od Beljina, vl. Dragomir Beljin

FCI V

CACIB  2010 - FCI V
  1. Sibirski haski - Karnovanda's Artic Spirit, vl. Sanja i Miodrag Vretenicic
  2. Cau cau - Don od Su-Ringa, vl. Nemanja Gaic
  3. Americka akita - King Neda, vl. Zivica Muncan

FCI VI

CACIB  2010 - FCI VI
  1. Dalmatinac - Mediolanum Orthodox Celt, vl. Nenad Devic, odg."Mediolanum"
  2. Rodezijski ridzbek - Molti Jch Awesome Enzo By Luanda, vl. Ivana Kozicova
  3. Bigl - Nando od Progara, vl. Mihajlo Jokic

FCI VII

CACIB  2010 - FCI VII
  1. Engleski seter - Cerpico Le Foyer Du Setter, vl. Vlatko Stanojevic, odg. "Brestovacka Eli"
  2. Nemacki kratkodlaki pticar - Birko, vl. Petar Kitanovic
  3. Nemacki ostrodlaki pticar - Maki, vl. Radisa Milojkovic

FCI VIII

CACIB  2010 - FCI VIII
  1. Engleski koker spanijel - Gallinagos Ride The Lightning, vl. Maja Horvat
  2. Zlatni retriver - Sweet Anja Charli, vl. Radovan Aleksic, odg."Sweet Anja"
  3. Labrador retriver - Rocheby Earl Grey, vl. Dragan i Agica Fabijanov Cvejin

FCI IX

CACIB  2010 - FCI IX
  1. Srednja crna pudla - Jasenak Money Maker, vl. Stefan Dimitrijevic
  2. Velika crna pudla - Jasenak Modern Art, vl. Ana Visnjic
  3. Si cu - Cooper De Dewa Thang, vl. Mircea Rusu

FCI X

  1. nije bilo predstavnika