Manifestacije

CACIB VRŠAC 2012

Rezultati:

Najlepši pas izložbe

CACIB  2012 - Najlepši pas izložbe
  1. Velika crna pudla - Felisity Non Scordar, vl. Justyna Targosinska
  2. Crni patuljasti šnaucer - Fagira Rezlark, vl. Aleksa Višnjić
  3. Američki stafordski terijer - Nemi Long Step, vl. Magdalena Wiska

Najbolji mladi vodič

CACIB  2012 - Najbolji mladi vodič
  1. Agata Salamuha sa havanskim bišonom
  2. Aleksandra Inđić sa američkim stafordskim terijerom
  3. Uroš Stantić sa epanjel bretonom

Bebe od 3 do 6 meseci

CACIB  2012 - Bebe od 3 do 6 meseci
  1. Američki stafordski terijer - Moonlight Ast Team, vl. Blanka Jezierska
  2. Šar pej - Sirius Pei Crystal Sword, vl. Zlatica Stević
  3. Bostonski terijer - Hessen Villas Imperial Topas, vl. Ljiljana Knežević, odg.”Đani Lands”

Najmlađi od 6 do 9 meseci

CACIB  2012 - Najmlađi od 6 do 9 meseci
  1. Baset - Orso Bianco, vl. Nikola Crnčević
  2. Foksterijer kratkodlaki - Luka “od Hajdučkog Kamena”, vl. Ivica Gavrilović
  3. Kane korso - Ethan Di Casa Pretorian, vl. Cristian Bichea

Parovi

CACIB  2012 - Parovi
  1. Labrador Retriveri, vl. E.Kuznetsova;
  2. Mopsevi, vl. E.Ermakova
  3. Škotski ovčari, vl. Dragana Vulić, odg.”Dallinaire”

Domaće rase

CACIB  2012 - Domaće rase
  1. Šarplaninac - Soko od Miće, vl. Dimitrije Radak
  2. Srpski gonič - Laki, vl. Zoran Bogojević

Zreli BIS

FCI I

CACIB  2012 - FCI I
  1. Australiski ovčarski pas - Silver Haus Bjorn Dalen, vl. E.Migacheva
  2. Maremano abruceški ovčarski pas - Ayman, vl. V.Galagan
  3. Velški korgi kardigan - Uszaki Falkor Luck Dragon, vl. Dorota Wronska i Magdalena

FCI II

CACIB  2012 - FCI II
  1. Crni patuljasti šnaucer - Fagira Rezlark, vl. Aleksa Višnjić
  2. Rotvajler - Karlos Von Hause Kigen, vl. Teodora i Duško Pejović
  3. Patuljasti šnaucer crno srebrni - Santa Kniris Bero Bero, vl. S.Garbuzova

FCI III

CACIB  2012 - FCI III
  1. Američki stafordski terijer - Nemi Long Step, vl. Magdalena Wiska
  2. Jorkšir terijer - Nyumen Alfred Stone, vl. A.Kolodina
  3. Nemački lovni terijer - Trn, vl. Igor Ševrt

FCI IV

CACIB  2012 - FCI IV
  1. Jazavičar oštrodlaki kunićar - Merlin Viva Zab, vl. Malgorzata Bukiewicz
  2. Oštrodlaki jazavičar standard - Sissy, vl. Đorđe Božanić
  3. Kratkodlaki jazavičar standard - Arcano's El Celtibero, vl. V.Bobikova

FCI V

CACIB  2012 - FCI V
  1. Američka akita - American Dream “Red Mist Sola Dils”, vl. Mirjana Makević-Solomun
  2. Samojed - Aklaro Cesar, vl. Saša Vučković
  3. Basenji - Farwest Cow Boy of Swala Pala, vl. T.Skoropupova

FCI VI

CACIB  2012 - FCI VI
  1. Dalmatinac - United Spots Quinlan, vl. Nenad Dević, Yanko Radunchev
  2. Rodezijski ridžbek - Podarok iz Afriki Lakesha Imani, vl. E.A.Seliverova
  3. Bigl - You'r Perfect Randavica, vl. Željko Lozić

FCI VII

CACIB  2012 - FCI VII
  1. Epanjel breton - Shorty, vl. Ivan Ilić, odg.”Forest Eyes”
  2. Irski seter - Garden Star's Irish Tequila, vl. Ioana Bogan
  3. Nemački oštrodlaki ptičar - Atina Smoljinac-Tašić, vl. Srećko Tašić

FCI VIII

CACIB  2012 - FCI VIII
  1. Ravnodlaki retriver - Almanza Positive Privilege, vl. Sanja Ferlan Horvat
  2. Labrador retriver - Andzhel Dorinvold Bob Marley, vl. V.Kuryanova
  3. Poljski španijel - Winterbourne Norweigan Wood, vl. Ewa Ostapczuk-Gebka

FCI IX

CACIB  2012 - FCI IX
  1. Velika crna pudla - Felisity Non Scordar, vl. Justyna Targosinska
  2. Boston terijer - Cameron Beauty Gremlins, vl. Željko Lozić
  3. Kineski ćubasti pas - Shadow White Faberge, vl. Kinga Janowska, Anna Kusal

FCI X

CACIB  2012 - FCI X
  1. Ruski hrt barzoj - Etuda Ruslana Nijinski Ballet, vl. Momir Pavlović
  2. Mali engleski hrt vipet - Caramel Sweet De Casa Braty, vl. Mougel Glawdys
  3. Irski vučji hrt - Piper Surycan, vl. Jana Drziakova

Junior BIS

CACIB  2012 - Junior BIS
  1. Engleski koker španijel - Sbb Koki Bitter Sweet Simphony, vl. Ivona i Savo Vujović
  2. Srednje azijski ovčar - Astorija Cakanmontenegro, vl. Radomir Novaković
  3. Dugodlaka čivava - Microschihuas Furious'N'Extravagant, vl. Dušan Paunović, odg.”Microschihuas”

FCI I

  1. Nemački ovčar - Aldo Von Yugerschof, vl. Tanja Kostadinov

FCI II

  1. Srednje azijski ovčar - Astorija Cakanmontenegro, vl. Radomir Novaković

FCI III

  1. Američki stafordski terijer - Bianca Rossa Long Step, vl. Aleksandar Trajić

FCI IV

  1. Oštrodlaki jazavičar - Merlin Viva Zab, vl. Malgorzata Bukiewicz

FCI V

  1. Sibirski Haski - Louis, vl. Sanja Đuričić

FCI VI

  1. Bigl - You'r Perfect Randavica, vl. Željko Lozić

FCI VII

  1. Nemački kratkodlaki ptičar - Herc Vom Panzer Herz, vl. Dragan Jeremić

FCI VIII

  1. Engleski koker španijel - Sbb Koki Bitter Sweet Simphony, vl. Ivona i Savo Vujović

FCI IX

  1. Dugodlaka čivava - Microschihuas Furious'N'Extravagant, vl. Dušan Paunović, odg.”Microschihuas”

FCI X

  1. nije bilo predstavnika