Manifestacije

CACIB VRŠAC 2014

Rezultati:

Best in Show

CACIB  2014 - Najlepši pas izložbe
  1. mops Mazel Tov Grof Legend of Golden Pugs, Vlado Sekulić, “Grof Legend”
  2. tibetski mastif Sauron Bisurman, Klara Benko
  3. zlatni retriver Erinderry Night Dreamer, Nataša Davidović

Junior BIS

CACIB  2014 - Junior BIS
  1. kovrdžavi bišon Kamians Mr.Twister, vl. Ana Vladimirov i Tatjana Simić,
  2. ruski hrt barzoj Tavaszi Szel Strong Hermattan, Dragos Bunoiu i Diana Caplea,
  3. bigl Umpah Pah Member of Snoopy Gang, Ivana i Katarina Ivezić.

Mladi vodiči

  1. Ines Konrad sa bernardincem,
  2. Luka Vasiljević sa labradorom,
  3. Sonja Lisičin sa mopsom.

Bebe

  1. američki stafordski terijer Top Gun Long Step, vl. Darko Živanović,
  2. bigl Aga Papy, vl. Nevena Šipetić,
  3. mops Dark Angel of Alexgoldens, vl. Vladan Đonin.

Najmlađi

  1. bernardinac Back To Blac In Si Minore, vl. Dragana Ivković,
  2. zlatni retriver Wild Cat of Golden Duck, vl. Nataša Davidović, “Of Golden Duck”,
  3. mops Montes Auri Khloe for Grof Legend, vl. Vlado Sekulić, “Grof Legend”.

Veterani

  1. pudla srednja apriko Thor, vl. Darija Subotin,
  2. veliki šnaucer biber so Tano Terra Grifonis, vl. Miroljub Stajić i Marcel Hoster.

Domaća rasa

CACIB  2014 - Domaća rasa
  1. šarplaninac Musa Karpatski od Mikija, vl. Jovan Mihajlović.

Parovi

CACIB  2014 - Parovi
  1. dalmatinci, vl. Nenad Dević, “Mediolanum”,
  2. njufaundlenderi, vl. Adrijana i Andraš Polgar,
  3. sibirski haskiji, vl. Boban Puzin, “Frozen Throne”.

Odgajivačke grupe

CACIB  2014 - Odgajivačke grupe
  1. rotvajleri, vl. Darko Veselić, “Timit-Tor”,
  2. ciobanesc romanesc mioritic, vl. Ion Radu,
  3. mopsovi, vl. Vladan Đonin.

I FCI

  1. nemački ovčar Simeon Armandia Lidderdali, Dejan Petkovski, “Wizards From Hill”,
  2. škotski ovčar Teasure of My Heart of Silverlight, Daniela Epure,
  3. australijski ovčar Marion Ravenwood Gemmells, Veronika Pavlikova.

II FCI

  1. tibetski mastif Sauron Bisurman, Klara Benko,
  2. kavkaski ovčar Hector Valah, Feder Alin,
  3. rotvajler Pamela Timit-Tor, Darko Veselić, “Timit-Tor”.

III FCI

  1. nemački lovni terijer Ulfa Aleksandrovačka, Dušan Stefanović,
  2. foksterijer kratkodlaki Dženi Von Haus Vukota Lovćenac, odg.”Od hajdučkog kamena”,
  3. zapadno škotski beli terijer Heartily Baroness, Katarina Denčić.

IV FCI

  1. jazavičar kunićar dugodlaki Black Diamond D`ugie Cudo, Grazyna Zapletal,
  2. dugodlaki jazavičar Ete Indien Swiatoldycz, Katarzyna i Malgorzata Mysiara,
  3. patuljasti dugodlaki jazavičar Amethyst D`ugie Cudo, Grazyna Zapetal.

V FCI

  1. sibirski haski Kailua Lord Chester, Bianca Pasca,
  2. akita A`Inazuma Go Haiku Ken, vl. Dragan Dolovac, “Hasaki Team”,
  3. šiba Kiku Top-Op, Nenad Stipić i Ana-Marija Marko.

VI FCI

  1. dalmatinac Sunflower From Sacred Garden, Nenad Dević, “Mediolanum”,
  2. bigl Umpah Pah Member of Snoopy Gang, Ivana i Katarina Ivezić,
  3. švajcarski gonič Dogma z Pastorowej Sfory, Andrzej Gasiewski.

VII FCI

  1. poenter Gea od Dose, Goran Mitić,
  2. nemački oštrodlaki ptičar Tedy od Urtemmana, Vladimir Komad,
  3. mađarska vižla Alfi, Boban Aranđelović.

VIII FCI

  1. zlatni retriver Erinderry Night Dreamer, Nataša Davidović, “Of Golden Duck”,
  2. labrador retriver Cool Lucky Stronger Than Water, Nemanja Rančić, “Stronger than Water”,
  3. engleski koker španijel Diskatia Nitey Nite, Ivan Ćirić.

IX FCI

  1. mops Mazel Tov Grof Legend of Golden Pugs, Vlado Sekulić, “Grof Legend”,
  2. ši cu Gatsby The Great of Mondoshawan, Anja Milovanović i Danka Dubajić,
  3. patuljasta braon pudla Markus, Darija Subotin, “Cinnamon Moon”.

X FCI

  1. ruski hrt barzoj Tavaszi Szel Strong Hermattan, Dragos Bunoiu i Diana Caplea,
  2. avganistanski hrt Calamus N Just The Best, Audrey Filipiak,
  3. mali engleski hrt vipet Lottoo Von Berček, Milorad Savić.